- Home
- ยป
- Our Products
- »
- Vibro Sifter
Vibro Sifter
Our product range includes a wide range of ss vibratory sifter.
SS Vibratory Sifter
Product Price: Rs 85,000 / PieceGet Best Price
Product Details:
| Capacity | 200 kg/hr |
| Usage/Application | Industrial |
| Material | SS |
| Automation Grade | Semi Automatic |
| Voltage | 240 V |
| Color | Silver |
| Frequency | 50 Hz |
| Phase | Single |
We are engaged in offering SS Vibratory Sifter to our clients. Our range of all products is widely appreciated by our clients.
Yes! I am InterestedRequest A Callback